אריאל אחון, ייעוץ משכנתאות ופיננסים

נעים מאוד!

שמי אריאל אחון ואשמח להעמיד את הניסיון שלי לרשותכם בתור יועץ משכנתאות מוסמך.
תהליך לקיחת המשכנתה בתנאים המשתלמים ביותר בעבורכם עשוי להיות מורכב לעיתים, אך אין סיבה לדאגה, אנשים רבים הבינו זה מכבר כי בשעה שמקבלים את עזרתו של יועץ משכנתאות פרטי ואובייקטיבי, ניתן יהיה לעשות סדר בבלגן ולקבל את המידע העדכני ביותר בנושא שיוכל לעזור לכם לקבל את המשכנתה האידיאלית בעבורכם.

קפיצה אחורה בזמן - איך הכל התחיל?

טרם תחילת עבודתי בעולם המשכנתאות עבדתי בהייטק בתפקידי ניהול פרויקטים וניתוח מערכות מידע. מעצם תפקידי, נחשפתי לתחום הייעוץ הפיננסי והמשכנתאות בבנקים השונים ועבדתי בתחומים אלו יד ביד עם הבנקאים.
זו הייתה למעשה הדרך בה למדתי מקרוב איך התחומים הללו עובדים מצידם של הבנקים. ידע זה היווה בעבורי את הדחיפה להיכנס לעולם המשכנתאות. דבר שקרה מתוך רצון לנצל לטובה את הידע שלי ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר כשזה מגיע למשכנתה. אשמח לעמוד לשירותכם ולתרום מהידע המקצועי שרכשתי לאורך השנים על מנת לסייע לכם לבנות את התכנית הפיננסית הנכונה והמתאימה ביותר בעבור היכולות הכלכליות שלכם.
לאחר שבחרתי בתחום העיסוק שלי, המשכתי להרחיב את השכלתי בנושא ועברתי קורסים מקצועיים נוספים, זאת לרבות, קורס יועצי משכנתאות ומגייסי אשראי לעסקים, קורס השקעות ויזמות בנדל”ן מטעם מכללת פסגות בנוסף הנני בוגר תואר ראשון ותואר שני משתי אוניברסיטאות.

הפגישה תתקים אצלכם בסלון בשעה שנוחה לכם

אוכל להגיע עד אליכם לפגישת הייעוץ!
זאת בכל מקום שירגיש לכם בנוח, בין אם מדובר בסלון ביתכם או בבית הקפה המועדף עליכם.
אגיע אליכם בכל מקום בארץ על מנת להקשיב למה שיש לכם להגיד ולהעניק את ההכוונה המקצועית שלי.
ניתן יהיה לקבוע את הפגישה בזמנים שנוחים לכם, גם בשעה מאוחרת יחסית לאחר שהילדים כבר ישנים ואתם יכולים להתפנות לתכנונים לגבי העתיד. אשמח לעמוד לשירותכם ולספק את הייעוץ לו אתם זקוקים.

צרו איתי קשר

התקשרות

מייל: ariel@arielmash.com

טלפון: 054-2668566

שעות פעילות: א׳ – ה׳ 08:00 – 19:00

שישי וערבי חג 08:00 – 13:00

© Copyright HandsUP. All rights reserved

נגישות