סוגי משכנתאות

רישום משכנתא מדרגה שנייה

יש לכם משכנתא מבנק אחד ומעוניינים לקחת משכנתא נוספת מבנק אחר?

מלבד הלוואות משכנתא לצורך רכישת נכס, ניתן לבקש מהבנקים גם הלוואות גדולות לכל מטרה כאשר הן ניתנות על סמך דירה שיש בבעלותכם. במידה והבקשה שלכם מועברת לבנק אחר, אתם נדרשים לבצע רישום משכנתא מדרגה שנייה. למרות שהלוואה מסוג זה יכולה להיראות כלא כדאית עבור הבנק במדרגה השנייה, בנק ישראל מעודד הלוואות כאלה על מנת לאפשר תחרות בין הבנקים ולשפר את תנאי הריביות עבור האזרחים המעוניינים לקחת משכנתא לכל מטרה. כאשר לוקחים משכנתא לכל מטרה בבנק שנתן לכם את המשכנתא לנכס הנוכחי שלכם, אין הרבה תחרות והריביות שתקבלו ברוב המקרים יהיו פחות טובות לעומת מצב בו אתם באים לבנק עם הצעות מבנקים אחרים.

משכנתא שנייה מה זה ולמה היא יכולה להיות כדאית?

אם אתם רוצים לדעת משכנתא שנייה מה זה ולמה היא יכולה להיות רלוונטית עבורכם, כדאי לכם לקבל ייעוץ מקצועי מיועץ משכנתאות ופיננסים מוסמך. המשכנתא ממדרגה שנייה יכולה להעניק לכם ריביות טובות יותר כאשר מגיעים את הבקשה בצורה מותאמת ליכולות הכלכליות שלכם. לכן, קבלת ייעוץ מיועץ פיננסים ומשכנתאות יכולה לסייע לכם בהגשת הבקשה. חשוב לציין כי הבנקים לא מהססים לאשר משכנתא בדרגה שנייה (הבנקים במדרגה השנייה) ולכן לעיתים רבות התחרות הזו אינה רלוונטית למצב השוק. הבנקים המספקים משכנתא בדרגה שנייה יהיו נכונים לספק אותה במידה ואתם מבצעים מיחזור של משכנתא לבנק השני – שפירושו להעביר את כל המשכנתא הקיימת לבנק אחר.

ייעוץ מקצועי להגשת בקשה למשכנתא שנייה על הבית

כפי שאתם יכולים לראות, התהליך למשכנתא שנייה על הבית אינו פשוט וכאשר יש לכם את הייעוץ והליווי הנכון יש לכם אפשרות לדרוש מהבנקים את התנאים האופטימליים ביותר מבחינתכם. גם אם זה נראה לכם בלתי אפשרי להגיש בקשה למשכנתא שנייה הלוואה לכל מטרה אחרת, תדעו שעם ייעוץ וליווי נכונים, תוכלו לקדם את הבקשה שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר. אריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסים מציעים לכם ליווי מלא להגשת הבקשה למשכנתא שנייה הלוואה לכל מטרה אחרת עם צוות מיומן ומקצועי אשר יעניק לכם גם הדרכה להתנהלות פיננסית נכונה בטווח הארוך.

רישום משכנתא מדרגה שנייה עם יועץ משכנתאות מנוסה

רישום משכנתא מדרגה שנייה מומלץ לעשות רק עם הטובים ביותר – אריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסים! התקשרו עכשיו למספר הטלפון של המשרד המופיע בראש האתר וקבעו פגישה ב-ZOOM או פגישה פרונטלית עם יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה.