התאמה מדוייקת עבורך ובשבילך

סוגי משכנתאות

לקיחת משכנתא היא אחד הצעדים המשמעותיים בחייו של כל אדם הבוחר בדרך זו על מנת לרכוש נכס. בדרך כלל, פריסת הלוואת משכנתא תהיה למשך מס' שנים רבות, בהן יכולים להתחולל שינויים כלכליים אשר ישפיעו על תשלום ההחזרים החודשי.

הגיע הזמן להגשים את חלום רכישת הדירה ואתם מתלבטים לגבי משכנתא לרכישת נכס? שמחים שהגעתם לכאן!
רכישת דירה היא חלומם של רבים וכיום יותר מתמיד ישנן מגוון אפשרויות המאפשרות לכל אחד לרכוש דירה בתנאים המתאימים לו.

הדירה כבר לא מתאימה לצרכים שלכם? המשפחה התרחבה? רוצים להשתדרג? משכנתא למשפרי דיור היא הפתרון בשבילכם. ברוב המקרים, אדם אשר רוצה לרכוש דירה יקח משכנתא שהיא הלוואה בסכום גבוהה הנפרסת לטווח ארוך של כמה שנים טובות.

הגיע הזמן, החלטתם לרכוש דירה להשקעה ואתם זקוקים לקבלת משכנתא למשקיעים? ובכן, אתם לא לבד. כיום, רבים בוחרים בתחום הנדל"ן כהשקעה בטוחה המניבה תשואות מצוינות לאורך זמן ולא מצריכה מהמשקיע התעסקות רבה לאחר רכישת הנכס.

בעשור האחרון ניתן להבחין בגידול משמעותי בביקוש למשכנתא הפוכה לגיל הזהב. אנו, במשרד אריאל ייעוץ משכנתאות, מעניקים ליווי וייעוץ לאלו הרוצים לקבל משכנתא הפוכה. ההליך מתייחס למתן הלוואה כנגד שעבוד נכס אשר בבעלות מבקש ההלוואה.

ישראלים רבים נחשבים מסורבי משכנתא, מה שלא מאפשר להם לקבל משכנתא מן הבנקים על מנת לרכוש דירה. אם בעבר כאשר אדם היה מסורב משכנתא לא הייתה שום דרך לשנות זאת, כיום בעזרת יועץ משכנתאות מנוסה ניתן להתגבר גם על מכשול זה.

אם בעבר משכנתא הייתה נלקחת רק בעבור רכישה דירה, הרי שהיום ישנו שירות המאפשר קבלת משכנתא לכל מטרה שתבחרו. הרעיון מאחורי משכנתא לכל מטרה הוא כמו כל הלוואה רגילה למעט פרט אחד- שעבוד של נכס שברשותכם כנגד ההלוואה הניתנת.