סוגי משכנתאות

משכנתא לפושטי רגל

נמצאים בהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי? רוצים להגיש בקשה למשכנתא?

אם אתם נמצאים בהליך פשיטת רגל (נקרא היום חדלות פירעון ושיקום כלכלי) ואתם מעוניינים להגיש בקשה לקבלת משכנתא, תדעו שזה בהחלט אפשרי. על מנת שתוכלו להגיש משכנתא לפושטי רגל בצורה מסודרת חשוב שיהיה לכם ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות ופיננסים. היועץ יעבור דבר ראשון על דו"ח נתוני האשראי שלכם ויבדוק האם החובות מופיעים בדו"ח כפתוחים, גם אם קיבלתם כבר הפטר מחובות מבית המשפט. התנאי הראשוני לתחילת התהליך מול יועץ משכנתאות הוא – קבלת ההפטר מבית המשפט. ללא ההפטר, לא ניתן להתחיל בתהליך.

קבלת משכנתא לפושט רגל לשעבר

גם אם קיבלתם הפטר מבית המשפט המציין כי אין לכם יותר חובות, "הכתם" על היותכם בעבר מוכרזים כנמצאים בחדלות פירעון ושיקום כלכלי נשאר בדו"חות הכספיים שלכם. על מנת להתמודד עם התנגדויות של הבנק, חשוב שתבוצע בדיקה של דו"ח נתוני האשראי שלכם על מנת לוודא כי אין יותר רשומים של חובות פתוחים. במידה וישנם כאלה, יש לפנות לבנק ישראל שיבצע את התיקון. ייעוץ מקצועי להגשת בקשה למשכנתא לפושט רגל לשעבר, תוכלו לקבל ממשרד ייעוץ משכנתאות ופיננסים שיסייע לכם במשא ומתן מול הבנקים למשכנתאות. אם אתם בעלי משכנתא והוכרזתם כחדלי פירעון, אין זה אומר שתאבדו את הדירה באופן מיידי. תשלום משכנתא בהליך פשיטת רגל היא אפשרית עם התנהלות כלכלית נכונה וניהול משא ומתן מול הבנק שלכם. במקרה זה, יועץ משכנתאות יכול לסייע לכם בהליך מול הבנק להסדר תשלום משכנתא בהליך פשיטת רגל.

בקשה להלוואות לאנשים בפשיטת רגל

אנשים המוכרזים כחדלי פירעון נמצאים מתקשים להשיג אישורים להלוואות ובעיקר כאשר מדובר על הלוואות גדולות כמו הלוואות משכנתא. אם אתם מחפשים ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות בכל הנוגע להלוואות לאנשים בפשיטת רגל, מומלץ לכם לפנות לאריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסים. המשרד מספק שירות לכל אחד הנמצא בהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי ומסייע לו במשא ומתן מול הבנקים.

הגשת בקשה למשכנתא לפושטי רגל

לקבלת מידע נוסף על משכנתא לפושטי רגל ועל ייעוץ משכנתאות מקצועי, התקשרו עכשיו לאריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסים ותוכלו לקדם את הבקשה שלכם לקבלת בקשה משכנתא. צוות היועצים של המשרד מלווה מאות לקוחות בכל שנה הנמצאים בתהליכי משא ומתן מול הבנקים ומסייע להם בתהליך בצורה המקצועית ביותר.