סוגי משכנתאות

משכנתא למשקיעים

הגיע הזמן, החלטתם לרכוש דירה להשקעה ואתם זקוקים לקבלת משכנתא למשקיעים? ובכן, אתם לא לבד.
כיום, רבים בוחרים בתחום הנדל"ן כהשקעה בטוחה המניבה תשואות מצוינות לאורך זמן ולא מצריכה מהמשקיע התעסקות רבה לאחר רכישת הנכס.
אפיקי ההשקעה כיום הם רבים אך עדיין רכישת דירה להשקעה נחשבת לבטוחה והמבוקשת ביותר, במיוחד לאור העובדה שתמיד ישנו ביקוש לדירות להשכרה.
אופציה זו, מאפשרת למשקיע ליהנות מהכנסה פסיבית המצריכה ממנו התעסקות מינימלית במהלך השגרה ומשמשת כהכנסה נוספת.

כמו בכל צעד של לקיחת משכנתא, בין אם מדובר בנכס להשקעה ובים אן רכישת דירה למגורים, מוטב להתייעץ עם מומחים בתחום ולקבל את כל המידע הנחוץ לטובת קבלת משכנתא.
משרדנו- אריאל ייעוץ משכנתאות מעניק, בין היתר, ייעוץ והכוונה עבור משקיעים הרוצים לקבל משכנתא למשקיעים בתנאים המדויקים להם.

תהליך לקיחת משכנתא למשקיעים
מי שעומד בפני תהליך של לקיחת משכנתא להשקעה, ודאי יגלה כי מדובר בפרוצדורה המצריכה לא מעט בירוקרטיה.
קודם כל, יש למצוא נכס אותו תרצו לרכוש להשקעה ולהבין מה הן העלויות אותם תצטרכו לשלם מעבר לרכישת הדירה, כמו שירותי שמאי, עורך דין, ייעוץ משכנתאות ועוד.
לאחר מכן ולפני סגירת חוזה, חשוב לקבל אישור עקרוני ללקיחת משכנתא מהבנק, מה שיבטיח כי אתם עומדים בתנאים לקבלת משכנתא למשקיעים.

עוד צעד בדרך לרכישת נכס להשקעה הוא ביצוע בדיקה של שמאי שיעריך את הנכס כדי להבין מה באמת ערכו של הנכס שאתם עומדים לרכוש, מה שישפיע על המשכנתא שתהיו זקוקים לה.
לאחר צעדים אלו, יש צורך למצוא את הגוף ממנו תרצו לקבל את הלוואת המשכנתא לצורך רכישת הנכס ודרכו תוכלו לקבל את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר עבורכם.
כאן, בדרך כלל, רבים יעדיפו לשכור שירותי ייעוץ משכנתאות למשקיעים, ממש כמו השירותים אותם תוכלו לקבל אצלנו.

אריאל ייעוץ למשכנתאות- ייעוץ והכוונה למשכנתא נכונה
יועץ משכנתאות, אשר חי את התחום, בקיא בתהליכי לקיחת משכנתא ועובד בשיתוף פעולה עם הגורמים הרלוונטיים, יוכל להציע לכם את אפשרויות המשכנתא למשקיעים הנכונות עבורכם.
אם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה- יועץ המשכנתאות אריאל אחון, אשר לו ידע רחב בתחום ואף מגיש פינה בנושא המשכנתאות ברדיו, הוא הכתובת שלכם!
לאחר פגישת ייעוץ ראשונית וקבלת המידע הרלוונטי מכם, יציג לכם אריאל יועץ המשכנתאות את אפשרויות המשכנתא הרלוונטיות עבורכם וילווה אתכם לאורך כל התהליך.
מאחורינו לקוחות רבים אשר קיבלו ליווי והכוונה בתחום המשכנתאות ונהנים כיום מדירה או נכס להשקעה עבורו הם משלמים משכנתא בתנאים נוחים.
רג לפני שאתם חותמים על משכנתא למשקיעים, התקשרו אלינו ונשמח ללוות אתכם צעד צעד בדרך למשכנתא נכונה.