סוגי משכנתאות

משכנתא למשפרי דיור

הדירה כבר לא מתאימה לצרכים שלכם? המשפחה התרחבה? רוצים להשתדרג? משכנתא למשפרי דיור היא הפתרון בשבילכם.
ברוב המקרים, אדם אשר רוצה לרכוש דירה יקח משכנתא שהיא הלוואה בסכום גבוהה הנפרסת לטווח ארוך של כמה שנים טובות.
במקרים מסוימים, בהם לאחר כמה שנים אותו אדם רוצה לרכוש נכס חדש מכל סיבה שהיא, תוצע לו האפשרות לקבל משכנתא המיועדת לאלו המחזיקים במשכנתא על נכס אך רוצים לשדרג לנכס אחר.
בבנקים השונים, ישנם מסלולים רבים המוצעים לאלו הרוצים לקבל משכנתא למשפרי דיור, מה שיכול לבלבל ולהפוך את התהליך למורכב ומלא בחוסר ודאות.
במקרה זה ולאור ניסיוננו בתחום, נציע לכם לשכור שירותי ייעוץ משכנתאות, בדיוק כמו אלו שאנו מציעים במשרדנו- אריאל ייעוץ משכנתאות.

אפשרויות משכנתא למשפרי דיור
כאמור, ישנן מס' אופציות משכנתא למשפרי דיור, כאשר לכל אופציה יתרונות וחסרונות משלה בהתייחס למצבו הפיננסי של מבקש המשכנתא.
מן הסתם, לא כל מסלול יתאים לכל אדם או משפחה ולכן יועץ המשכנתאות אריאל אחון, אשר לו ידע וניסיון רב בתחום, ישמח ללוות אתכם בתהליך.
בין מגוון האפשרויות ניתן לקחת משכנתא שנייה במקביל לזו הקיימת, תהליך המתאים לאלו היכולים לעמוד בתשלומים של שתי משכנתאות שונות במקביל.
תשלום שתי המשכנתאות במקביל יהיה עד למכירת הדירה הקיימת ופרעון המשכנתא הראשונה.

עוד אפשרות מוכרת היא מכירת הדירה הקיימת וסילוק המשכנתא טרם לקיחת המשכנתא עבור הנכס החדש.
מדובר באפשרות המתאימה למי שמצליח למכור את הדירה הראשונה בקלות ובמהירות שכן אי מכירת הדירה לא תאפשר את בילוק המשכנתא הראשונה.
עוד שתי אפשרויות מוכרות הן הלוואת גישור על מנת לא להחמיץ את ההזדמנות לרכוש את הנכס החדש והשנייה היא גרירת המשכנתא הקיימת.

אריאל ייעוץ משכנתאות- בחירת משכנתא בראש שקט
מגוון האפשרויות הוא רחב וחשוב להתאים את סוג המשכנתא לפי היכולות שלכם כך שתשלומי המשכנתא לא יכבידו עליכם יתר על המידה בניהול חיי השגרה.
יועץ משכנתאות, אשר יקבל מכם את כל הנתונים הפיננסיים , ינתח אותם בצורה אובייקטיבית ומקצועית, יוכל להציע לכם את האפשרות הנכונה והטובה ביותר עבורכם.
אריאל אחון- בעליו של משרד "אריאל ייעוץ משכנתאות" וחבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות, בעל ידע וניסיון רב בתחום המשכנתאות מייעץ כיום ללקוחות הרוצים לרכוש נכס ראשון ומשקיעים רבים.
אם גם אתם רוצים ליווי מקצועי, הגון ואדיב, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ.