סוגי משכנתאות

משכנתא למוגבלים בהוצאה לפועל

לקיחת משכנתה

תהליך לקיחת המשכנתה הוא מורכב מאוד ויכול להיות מרתיע לדעת מאיפה להתחיל. ישנם סוגים רבים ושונים של משכנתאות זמינות, לכן חשוב להבין מהו כל סוג לפני קבלת החלטה. משכנתא היא הלוואה שנלקחת לרכישת נכס העשויה לשמש כמקום מגוריו העיקרי של הקונה או כהשקעה. זהו הסכם בין הלווה (אתה) לבין המלווה (הבנק) שבו אתה לווה כסף מהבנק לפרק זמן מסוים בריבית מוסכמת. הסכום שאתה לווה נקרא הקרן שלך, והריבית נקראת "הריבית" שלך.

לקיחת משכנתא גם אם יש נגדכם תיק בהוצאה לפועל

אם נפתחו נגדכם תיק אחד או יותר בהוצאה לפועל ואתם מעוניינים להגיש בקשה למשכנתא, כדאי שתכירו את האופציות העומדות בפניכם למשכנתא למוגבלים בהוצאה לפועל. אחת האופציות היא הגשת בקשה ללקיחת משכנתה חוץ בנקאית מגורמים פיננסים המאושרים לספק הלוואה כזו. אופציות נוספות היא לבדוק מול הבנק את האפשרות למשכן דירה קיימת בבעלות שלכם. בדרך זו, אתכם יכולים להגיש בקשה להלוואת משכנתא לרכישה של נכס נוסף. לכל אופציה הקיימת עבורכם, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מיועץ משכנתאות ופיננסים על מנת למקסם את האופציות שלכם במשא ומתן מול הבנקים או מול חברות פיננסיות חוץ בנקאיות.

משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים בחשבון

האופציה המידית הרלוונטית ברוב המקרים היא הגשת בקשה למשכנתא חוץ בנקאית למוגבלים. חברות פיננסיות חוץ בנקאיות בעלות גמישות מסויימת לאישור משכנתאות וחשוב לבדוק את האופציה הזו אם דרך הבנקים האופציה מוצתה עד תום. משכנתא למוגבלים בבנק הניתנת מגורם חוץ בנקאי תהיה ברוב המקרים בריבית גבוהה יותר. הריבית הגבוהה למשכנתא למוגבלים בבנק נובעת מהסיכון שהחברה הפיננסית לוקחת במתן ההלוואה, אך עם זאת זוהי אופציה רלוונטית וכדאי לבחון אותה באמצעות משא ומתן יעיל מול נציגי החברה. את המשא ומתן מומלץ לכם לבצע יחד עם יועץ משכנתאות מנוסה שילווה אתכם במשא ומתן מול החברה החוץ בנקאית.

הגשת הבקשה למשכנתא למוגבלים

על מנת לבחון את המקרה שלכם לעומק ולהבין האם ישנה היתכנות לאישור משכנתא למוגבלים מול הבנקים או מול חברות חוץ בנקאיות, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו לחברה מקצועית לייעוץ משכנתאות ופיננסים. יועצי משכנתאות מנוסים יכולים לעזור לכם לקדם את הבקשה שלכם ללקיחת משכנתא לאחר שיקלול כל התנאים הנדרשים לכך. בדרך זו אתם חוסכים זמן רב ויכולים לעשות את הפנייה לגורמים הנדרשים רק כאשר ההיתכנות היא גבוהה ובתנאים המתאימים למצב הפיננסי שלכם.

ייעוץ למשכנתא למוגבלים בהוצאה לפועל

למידע נוסף על משכנתא למוגבלים בהוצאה לפועל, צרו קשר עכשיו עם אריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסים ותקבלו את כל המידע הרלוונטי להגשת הבקשה למשכנתא. צוות המשרד יסייע לכם בתהליך מול הבנקים והחברות החוץ בנקאיות עד למיצוי האפשרויות העומדות בפניכם ללקיחת משכנתא.