סוגי משכנתאות

משכנתא לאיחוד הלוואות / משכנתא לכל מטרה / משכנתא מוחקת

אם בעבר משכנתא הייתה נלקחת רק בעבור רכישה דירה, הרי שהיום ישנו שירות המאפשר קבלת משכנתא לכל מטרה שתבחרו.
הרעיון מאחורי משכנתא לכל מטרה הוא כמו כל הלוואה רגילה למעט פרט אחד- שעבוד של נכס שברשותכם כנגד ההלוואה הניתנת.
אפשרות זו יכולה להתאים למי שצריך כסף נזיל ללימודים, שיפוץ הבית, טיול גדול בעולם או כל מטרה אחרת למעט רכישת דירה נוספת.
אחד מן היתרונות של משכנתא לכל מטרה הוא שבשונה מהלוואה רגילה, ניתן לקבל סכום כסף הרבה יותר גדול, זאת בהתאם לערכו של הנכס המשועבד.

עוד יתרון הוא האפשרות לפרוס את החזרי המשכנתא למשך פרק זמן ארוך, בדרך כלל עשרות שנים, מה שמאפשר להחזיר סכומים נוחים מידי חודש.
כמו בכל תהליך של משכנתא ועל מנת להבטיח שתקבלו משכנתא בתנאים המתאימים לכם תוך התחשבות במצבכם הפיננסי ובאופן ההתנהלות שלכם בשגרה, מוטב להיעזר בשירותי ייעוץ משכנתאות.
אנו במשרד אריאל ייעוץ משכנתאות, מלווים לקוחות הפונים לקבלת משכנתא, בין אם מדובר במשכנתא לדירה חדשה ובין אם משכנתא מוחקת, משכנתא לאיחוד הלוואות ועוד.

משכנתא לאיחוד הלוואות

איך עושים איחוד הלוואות אתם שואלים?
אופציה נוספת ומוכרת מאוד בתחום המשכנתאות היא משכנתא לטובת איחוד הלוואות.
משכנתא זו היא גם נחשבת משכנתא לכל מטרה אך מתייחסת לאיחוד של הלוואות קיימות.
לעיתים, החיים מובילים אותנו ללקיחת הלוואות מהבנקים וגורמי מימון שונים עד שמגיעים למצב בו ההחזרים מכבידים על התנהלות כלכלית תקינה.

מצב של הוצאות גבוהות מול הכנסות נמוכות יכול בהחלט להוביל לקריסה כלכלית אך חשוב להבין כי ניתן להגיע לפתרון ע"י משכנתא לאיחוד הלוואות ובניית תוכנית התנהלות פיננסית נכונה.
בעזרת ייעוץ משכנתאות, כמו זה שאנו מעניקים ללקוחותינו הרבים, ניתן לתכנן תוכנית כלכלית נבונה הכוללת גם משכנתא לאיחוד הלוואות.
במקרה כזה, יועץ המשכנתאות יקבל מכם את כל המידע הפיננסי הרלוונטי לגבי כל ההלוואות הפתוחות שיש לכם וימצא עבורכם את המשכנתא המתאימה.

אריאל ייעוץ משכנתאות לכל מטרה
חשוב לציין כי גם משכנתא לאיחוד הלוואות ניתנת כנגד שעבוד נכס שבבעלותכם אך תאפשר לכם לסגור את כל ההלוואות הקיימות ולהתחיל דרך פיננסית חדשה וטובה יותר.
אריאל אחון, יועץ משכנתאות מוסמך ומלווה לקוחות להתנהלות פיננסית נכונה, המגיש בכל יום פינה בנושא משכנתאות ברדיו- הוא הכתובת שלכם!
אם נקלעתם למצב של הלוואות רבות ואתם זקוקים לייעוץ והכוונה של מומחה בעל ניסיון וידע רב, אריאל כאן בשבילכם.
התקשרו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ בה נבחן את כל האפשרויות העומדות בפניכם לקבלת משכנתא לכל מטרה.