סוגי משכנתאות

משכנתא אחרי פשיטת רגל

קיבלתם הפטר מחובות ומעוניינים בלקיחת משכנתא?

משכנתא אחרי פשיטת רגל (כיום חדלות פירעון ושיקום כלכלי) היא אפשרית בהחלט במידה וקיבלתם הפטר חובות מבית המשפט. לאחר הפטר החובות יתכן ויופיעו חובות פתוחים בדו"ח נתוני האשראי שלכם ובנוסף "הכתם" של היותכם בעבר בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי נשאר איתכם לתקופה של 3 שנים. למרות זאת, ניתן להגיש בקשה למשכנתא גם בתקופת ה-3 שנים הללו אך הדרך לקבלת האישור מהבנק יכולה להיות רצופה במכשולים. זו הסיבה שכדאי לפנות לייעוץ משכנתאות מקצועי במידה ואתם מעוניינים לקנות נכס ולקבל עליו משכנתא.

ייעוץ מקצועי לקבלת משכנתא לאחר פשיטת רגל

על מנת שתוכלו לבדוק את התנאים בהם אתם צריכים לעמוד לקבלת משכנתא לאחר פשיטת רגל, כדאי שיהיה לכם ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות ופיננסים. יועץ משכנתאות יכול לכוון אתכם לאילו בנקים כדאי לכם לפנות לצורך קבלת המשכנתא ולבדוק את האם האופציה של משכנתא חוץ בנקאית רלוונטית עבורכם מבחינת היכולות שלכם לשלם את התשלומים החודשיים של המשכנתא בטווח הקצר והארוך. אם יש בידכם הפטר חלוט המוכיח כי אין לכם יותר חובות לנושים, זה הזמן שלכם לבדוק את כל האופציות העומדות לרשותכם לרכישת נכס. משכנתא בהליך פשיטת רגל היא מאתגרת אך עם ייעוץ פיננסי נכון, תוכלו למצות את האפשרויות שלכם עד תום. ככל שעובר הזמן מיום קבלת ההפטר ואתם במקביל מנהלים חשבון בנק בצורה מסודרת עם הכנסה קבועה, הסיכוי לאישור של משכנתא בהליך פשיטת רגל הוא גבוה יותר.

תנאים ללקיחת משכנתא לאחר פשיטת רגל

כאשר אתם שוקלים על לקיחת משכנתא לאחר פשיטת רגל, חשוב שתשימו דגש על ההתנהלות הכלכלית שלכם בחשבון הבנק. יועץ משכנתאות ופיננסים יכול להעניק לכם הדרכה מקצועית להתנהלות פיננסית נכונה יותר שתסייע לכם לנהל את חשבון הבנק בצורה יציבה לאורך זמן. גאם אם קבלת משכנתא לאחר פשיטת רגל נראית לכם כחלום רחוק, ייעוץ פיננסי נכון יכול לעשות את השינוי תוך מספר חודשים. אריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסים מציעים לכם ליווי מקצועי לקבלת משכנתא לאחר פשיטת רגל עם צוות היועצים המוביל כיום בתחום המשכנתאות והוא זמין עבורכם כאן דרך האתר.

משכנתא אחרי פשיטת רגל עם יועץ משכנתאות

לפרטים ומידע נוסף על משכנתא אחרי פשיטת רגל, התקשרו ליועצים המנוסים של אריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסים דרך מספר הטלפון המופיע כאן בראש האתר. צוות המשרד ישמח לסייע לכם בתהליך המשא ומתן מול הבנקים ומול חברות חוץ בנקאיות עד להגשמת המטרה שלכם לקבלת משכנתא לרכישת נכס למגורים או עסקי.