סוגי משכנתאות

מסורבי משכנתא

מסורבי משכנתא- כינוס נכסים, הסדרי חובות, התנהלות פיננסית לא נכונה
ישראלים רבים נחשבים מסורבי משכנתא, מה שלא מאפשר להם לקבל משכנתא מן הבנקים על מנת לרכוש דירה.
אם בעבר כאשר אדם היה מסורב משכנתא לא הייתה שום דרך לשנות זאת, כיום בעזרת יועץ משכנתאות מנוסה ניתן להתגבר גם על מכשול זה בדרך להגשמת חלום רכישת הדירה.

אז מי הם מסורבי משכנתא

לקוחות אשר נחשבים לפושטי רגל, מוגבלים בבנק, המחזיקים בתיקים כנגדם בהוצאה לפועל או הנמצאים בהליך כינוס נכסים.
ברוב המקרים מדובר באנשים שחוו התנהלות פיננסית לא נכונה אשר הובילה אותם לאי עמידה בתשלומים לגופים שונים ו/או הסתבכות עם הבנקים או הרשויות.
אנשים אלו בדרך כלל יסומנו ברישום BDA שלילי כלקוחות המתנהלים בצורה לא תקינה, מידע אשר יהפוך אותם למסורבי משכנתא ע"י הבנקים השונים.
יועץ משכנתאות, הבקיא במצבים מורכבים, כמו אלו בהם אנו מטפלים במשרד אריאל ייעוץ משכנתאות, יוכל למצוא פתרונות גם עבור אלו הנחשבים מסורבי משכנתא.

בחירת יועץ למסורבי משכנתא

תחום המשכנתאות הוא רחב ולעיתים חוסר הבקיאות במושגים השונים ובאופציות הניתנות ליישום, יכול להיות מבלבל ומפחיד.
אין על כך עוררין- לקיחת משכנתא היא צעד משמעותי מאוד אשר ישפיע מהבחינה הפיננסית על אלו המבקשים לקבלה, מה שמצריך תכנון ומחשבה.
כשמדובר על מסורבי משכנתא, על אחת כמה וכמה שהתהליך הופך למורכב וכזה הנראה בלתי אפשרי כאשר הבנקים מבקשים מידע רב על מנת לבדוק אם תהליך זה אפשרי.
העובדה המשמחת היא שכיום בעזרת מומחה משכנתאות חיצוני אפשרת לצלוח גם מקרים כאלו ולקבל משכנתא.

יועץ משכנתא חיצוני, יעיין בכל הנתונים הפיננסיים אותם מבקש הבנק לבדוק במקרים בהם מסורבי משכנתא מבקשים לקבלה.
בדרך כלל, יבקש מכם יועץ המשכנתאות מידע לגבי גובה המשכורת החודשית, ותק ותפקיד במקום העבודה, הרגלי הצריכה, הלוואות פתוחות שיש ברשותכם ועוד.
למעשה, כל מידע בקשר להתנהלות הפיננסית שלכם, זאת על מנת לבנות לכם תוכנית פיננסית איתה תוכלו לגשת לבנק על מנת לבחון את קבלת המשכנתא.

אריאל ייעוץ משכנתאות- מסדרים לך משכנתא
אלו הנחשבים מסורבי משכנתא, מוטב כי יגיעו לבנק עם כל המידע הדרוש על מנת להוכיח לבנק כי הינם מסוגלים לעמוד בתשלומי המשכנתא.
אריאל אחון- יועץ משכנתאות מוסמך והבעלים של משרד "אריאל ייעוץ משכנתאות" ליווה במהלך שנות פעילותו בתחום, עשרות מקרים של מסורבי משכנתא בדרך להגשמת החלום.
לאחר פגישת ייעוץ במשרד או בביתכם ובהתאם לנתונים שיוצגו לו, יבנה עבורכם אריאל תמהיל אישי וילווה אתכם בתהליך לאורך כל הדרך.
אם אתם מחפשין יועץ משכנתאות בעל ידע וניסיון, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית בדרך לדירה החדשה שלכם.