סוגי משכנתאות

ייעוץ משכנתאות חברות

מחפשים חברה מקצועית לייעוץ משכנתאות? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

בחיפוש אחר ייעוץ משכנתאות חברות רבות יציעו לכם את השירות שלהן וחושב לדעת לאיזה חברה לפנות על מנת לחסוך כמה שניתן בתהליך קבלת המשכנתא שלכם. יש לציין כי יועצי המשכנתאות של הבנקים הם למעשה משווקי משכנתאות המספקים לכם מידע אמין הנוגע בסופו של דבר לאינטרסים של הבנק מול הלקוחות שלו. הבנקים בישראל ובעולם לוקחים סיכון כאשר הם מספקים הלוואות משכנתא ולכן יש להם 2 אינטרסים מובהקים בתהליך מולכם – להפחית סיכונים של אי תשלום המשכנתא ולהביא לרווח מעסקת הרכישה שלכם כאשר היא מתבצעת על ידי נטילת משכנתא מהבנק.

ייעוץ משכנתאות הון עצמי ומשא ומתן

תהליך המשא ומתן מול הבנקים יכול להיות מתסכל ובמקרים רבים אינו תואם את הציפיות של רוכשי הנכס. תיאום ציפיות אם כן הוא נדרש וניתן לעשות זאת יחד עם יועץ משכנתאות מנוסה ואמין. חשוב שתגיעו אל הפגישות מול הבנקים מוכנים ובעלי כל הידע הנדרש לכם ובהתאם לגובה המשכנתא שאתם רוצים לקחת. באמצעות ייעוץ משכנתאות הון ראשוני יהיה מותאם יותר לתנאים האפשריים מבחינת לקיחת המשכנתא ובנוסף, תוכלו לקבל ייעוץ פיננסי מקצועי לבניית תוכנית כלכלית לטווח הארוך הכוללת התייחסות לכל האלמנטים הפיננסיים העתידיים שלכם כמו גידול ילדים, הוצאות שוטפות ורכישת רכב חדש.

ייעוץ משכנתאות און ליין עם הטובים ביותר

אם אין לכם את הזמן להגיע לפגישה עם יועץ משכנתאות, תוכלו לקבוע פגישה באפליקציית ZOOM ליום ולשעה הנוחים לכם ביותר. כיום, ייעוץ משכנתאות און ליין הוא פופולרי במיוחד וחוסך זמן יקר לאנשים שעובדים הרבה שעות ולא מוצאים את הזמן להגיע לפגישה פרונטלית. בנוסף לכך, ניתן לתאם את הפגישה עם יועץ משכנתאות בבית שלכם ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר.

קביעת פגישה לייעוץ משכנתאות חברות מובילות

בחיפוש אחר ייעוץ משכנתאות חברות אחרות יכולות לספק לכם את השירות אך החברה המנוסה ביותר לייעוץ ללקיחת משכנתא היא – אריאל ייעוץ משכנתאות ופיננסים! זו הפירמה המובילה כיום את התחום ומשלבת כחלק מהשירות שלה גם ייעוץ פיננסי להתנהלות כלכלית נכונה עבור זוגות ומשפחות במטרה לשפר את העתיד הכלכלי של כל אחד ואחת הלוקחים משכנתא בישראל.